Letecké opravny AMO

Zveřejněno: pondělí 20. duben 2015 9:43

Slovácký aeroklub Kunovice nabízí komplexní  servis a údržbu vašich letadel

sak opravny3

• Údržba kluzáků, motorových kluzáků a letounů do úrovně generálních oprav (dle oprávnění CZ.MF.0025).
  •  Strukturální opravy draku

Nabízíme více než čtyřicetileté zkušenosti s údržbou a opravami mnoha typů letadel včetně ULL.

sak opravny4

• Servis a inovace palubních přístrojů a avioniky

Vybavíme vaše letadlo moderními přístroji nebo vyměníme vaši starou radiostanici za novou včetně veškeré průvodní dokumentace.

sak opravny1

• Výměny plátěných potahů
  • Odstranění a aplikace nového laku dle vašeho návrhu

Vaše letadlo potáhneme moderními a kvalitními materiály s dlouhou životností.

Letadlo vám u nás také nalakujeme v profesionální lakovně s vyhřívaným boxem.

sak opravny2

• Čalounění interiérů dle vašeho návrhu
  • Opravy leteckých tlakových hadic
  • Řízení o zachování letové způsobilosti (vydání ARC) (dle oprávnění CZ.MG.0048)

Svěřenému letadlu poskytneme kvalitní péči, včetně správy dokumentace, prokazující letovou způsobilost.

sak opravny5

•   Sídlíme na mezinárodním letišti, vybaveném betonovou osvětlenou vzletovou a přistávací drahou. Váš přílet nebo odlet tak není omezen rozmarem počasí ani denní dobou.

Pro sestavení nabídky na údržbu vašeho letadla nás neváhejte kontaktovat.

Osvědčení opravňující k činnosti, vydaná úřadem pro civilní letectví.

CERT CZ MF 0025CERT CZ 006 0025 MFCERT CZ MG 0048

Ремонтные заводы AMO

Zveřejněno: pondělí 20. duben 2015 9:43

Slovácký aeroklub Kunovice nabízí komplexní  servis a údržbu vašich letadel

sak opravny3

•  Strukturální opravy draku

sak opravny4

• Servis a inovace palubních přístrojů a avioniky

sak opravny1

• Výměny plátěných potahů
  • Odstranění a aplikace nového laku dle vašeho návrhu

Vaše letadlo potáhneme moderními a kvalitními materiály s dlouhou životností.

Letadlo vám u nás také nalakujeme v profesionální lakovně s vyhřívaným boxem.

sak opravny2

• Čalounění interiérů dle vašeho návrhu
  • Opravy leteckých tlakových hadic

sak opravny5

Pro sestavení nabídky na údržbu vašeho letadla nás neváhejte kontaktovat.

Osvědčení opravňující k činnosti, vydaná úřadem pro civilní letectví.

CERT CZ MF 0025CERT CZ 006 0025 MFCERT CZ MG 0048

Hangárování letadel

Zveřejněno: středa 15. duben 2015 22:46

Nabízíme hangárování motorových letadel a kluzáků, více informací viz Kontakty

OK-BAR

Zveřejněno: pondělí 16. březen 2015 21:14

Dovolujeme si Vás pozvat do naší bezbariérové letecké restaurace, nacházející se přímo v areálu Slováckého aeroklubu v Kunovicích. Vše naleznete v příjemném, snadno dostupném prostředí, sousedícím s oblíbenou cyklostezkou.

Nabízíme pokrmy teplé i studené kuchyně, pořádání firemních akcí nebo rodinných oslav.

V areálu je také letní posezení pod padákem v prostředí, které je velmi vhodné zvláště pro rodiny s dětmi (velký dětský koutek s pískovištěm, houpačky, trampolína, dětský domek, kuželky, petanque, stolni tenis).

V případě nepříznivého počasí je velká zahrádka zastřešena. Po dohodě je možno v areálu opékat či grilovat.

V baru lze dohodnout vyhlídkové lety, tandemové seskoky, případně pro návštěvníky Slováckého aeroklubu ubytování v chatkách. V bezprostřední blízkosti restaurace naleznete také Letecké muzeum se zajímavými exponáty.

Otevřeno denně mimo pondělí.

OK-BAR Kunovice
Letecká 1383