služby Slováckého aeroklubu

V Kunovicích nabízíme několik služeb, jedná se o letecké opravny, tankování a ubytování.

Slovácký aeroklub Kunovice nabízí možnost ubytování

• V areálu Slováckého aeroklubu je možné ubytování v 9 samostatných dřevěných přízemních chatkách pro 4-5 osob.
  • V provozu jsou v období březen – listopad.
  • Ceny a veškeré další informace budou k dispozici po spuštění on line rezervačníno systému, nejpozději k 1.3.2023
  • Pro ubytované hosty nabízíme možnost snídaní.
  • Dle obecně závazné vyhlášky č. 2/2019 o místním poplatku z pobytu činí poplatek 20 Kč a bude zúčtován při platbě za ubytování.
  • Osvobozeny jsou děti do 18 let.

Letecké opravny

Slovácký aeroklub Kunovice nabízí komplexní servis a údržbu vašich letadel:

• Údržba kluzáků, motorových kluzáků a letounů do úrovně generálních oprav (dle oprávnění CZ.MF.0025 a jeho dodatku)
  • Strukturální opravy draku
  • Servis a inovace palubních přístrojů a avioniky
  • Výměny plátěných potahů
  • Odstranění a aplikace nového laku dle vašeho návrhu v profesionální lakovně
  • Vaše letadlo potáhneme moderními a kvalitními materiály s dlouhou životností
  • Čalounění interiérů dle vašeho návrhu
  • Opravy leteckých tlakových hadic
  • Řízení o zachování letové způsobilosti (vydání ARC) (dle oprávnění CZ.MG.0048)
  • Sídlíme na mezinárodním letišti, vybaveném betonovou osvětlenou vzletovou a přistávací drahou. Váš přílet nebo odlet tak není omezen rozmarem počasí ani denní dobou

let zkušeností

Pro sestavení nabídky na údržbu vašeho letadla nás neváhejte kontaktovat.

Letecké opravny Kunovice s.r.o.
Letecká 1383
686 04 Kunovice

E-mail: servis@lokaero.cz
Tel: +420 725 715 888

Svěřenému letadlu poskytneme kvalitní péči, včetně správy dokumentace, prokazující letovou způsobilost.

Tankování

V našem areálu nabízíme možnost tankování následující letecká paliva:

• JET A1
  • AVGAS 100 LL
  • Natural 95

Ceny na dotaz. Platba kartou samozřejmostí.